Top

Milujeme sexy košilky! Ty kvalitní jsou totiž nejen krásné, ale i pohodlné a můžete se v nich cítit opravdu skvěle a okořenit s nimi svůj sexuální život. Pravidelný sexuální život podporuje jak dobrou psychiku, tak i správné fungování lidského těla. Jak podpořit kvalitu a četnost sexuálního života? Jak se cítit skvěle po koupeli díky košilce z příjemného materiálu? Jak si užít spánek v pohodlném oblečení?

Sexy košilky jako erotické oživení

Někdo si na nedostatek sexu v partnerském vztahu nemůže stěžovat. Po dlouhých letech vztahu se však může s příchodem dětí, návratem do práce se může míra a četnost sexuálních radovánek zmenšit na minimum a nebo rovnat dokonce nule. Aby se tento problém neobjevil zrovna ve vaší ložnici, doporučujeme pořídit si jednu z krásných sexy košilek. Ať už to bude dárek od muže pod vánočním stromečkem, nebo překvapení od vás v podobě vášnivého večera bez dětí s lahví vína, romantickým filmem a sexy překvapením v podobě žhavého erotického oblečení. Aby vám svádění a navození erotické atmosféry ve vaší ložnici šlo co nejlépe, inspirujte se u odborníků.

V sexy košilce může zazářit každá!

Mnoho žen hned může namítnout, že na sexy košilku nemají adekvátní postavu. Nechte se přesvědčit o opaku! Každá žena může být krásná a sexy, pokud zvolí správnou barvu a střih. A ve chvíli, kdy se uvidí v dokonale padnoucím kousku v zrcadle, sebevědomí jí dovolí pustit se i do odvážnějšího svádění. Důležité je zvýraznit svoje přednosti a nedostatky naopak co nejvíce skrýt. Pokud má žena problematické spodní partie a naopak plný krásný dekolt, pomoc je nasnadě. Výstřih lze zvýraznit krajkou a dolní partie jako větší zadeček či silnější stehna schovat do splývavého materiálu. Pro tento efekt volíme černý satén, jehož lesk  hravě skryje pár kilo navíc. Pro sexy košilku volíme raději délku pouze pod zadeček, prodloužíme tím opticky nohy a dáme jim vyniknout. 

Sexy spodní prádlo dokáže díky správně zvolenému střihu vytvořit dokonalou iluzi a stáhnout i skrýt například faldíky v pase nebo na břiše. Moderní stahovací kalhotky nebo krajková tanga s vyšším pasem přesvědčí každého! Výraznou roli může zahrát také kombinování barev. Zvýrazňujte pomocí červené, lososové nebo bílé. Jaké jsou další triky na optické zeštíhlení postavy?

Nebojte se doplňků!

Pro efekt krásného vzhledu doporučujeme vyčesat vlasy nahoru a dovolit vyniknout krku a obličeji. Soustřeďte pozornost na dlouhé náušnice, které dokážou na první pohled zaujmout! Podobnou službu udělá i výrazný náhrdelník nebo řetízek. Pro efekt prodloužení nohou doporučujeme použít vysoké podpatky, které budou barevně ladit nebo naopak kontrastovat ke zvolené barvě spodního prádla.

Sexy košilky pro příjemný spánek

Ano, krásně vypadající košilky nejsou přece potřeba jen pro erotické hrátky. Sexy košilky jsou totiž většinou z velmi příjemného materiálu. Například chladivé saténové košilky na ramínka jsou skvělým způsobem, jak v létě odolat nočním vedrům. Užijte si také sexy župánků, které se hodí jak pro chladnější večery, tak po koupeli v horké vaně.

Jaké spodní prádlo volíte jako prostředek k podpoře domácí erotické atmosféry? Napište nám, jaké jsou vaše nejoblíbenější  kousky nočního oblečení pro zvládání letních veder. Budeme se těšit i na komentáře, kde nejraději nakupujete spodní prádlo.

Adéla Kopečková