top
  »
česká verze   slovenská verze

Aktuality

20.2.2013 - INFORMACE číslo 11 - Změna likvidátora
Dne 20.2.2013 byl rozhodnutím KS Ostrava odvolán dosavadní likvidátor ing. Petr Knap a jmenován likvidátor nový - JUDr. David Termer, Opatovická 24, Praha 1.

více zde...
8.11.2012 - INFORMACE likvidátora číslo 10 - Dražební vyhláška
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA
společné dražby dobrovolné č. 131212
vyhotovená dle § 20 zák.č. 26/2000 Sb.


více zde...

Finanční zprávy

21.11.2011 - Změny úrokových sazeb: pět nejvýhodnějších spořicích účtů se nemění
Měšec.cz. V uplynulých týdnech se sazby u spořicích účtů takřka neměnily. Naopak u termínovaných vkladů je změn více. Doposud nejvýhodnější vklad s roční úložkou už není v nabídce.
více zde...
12.10.2011 - Družstevní záložny, to nejsou jenom spořicí a termínované vklady, ale i běžné účty
Bankovnipoplatky.cz. Již několikrát jsme na našich stránkách upozorňovali na možnost výhodného úročení v družstevních záložnách, tedy institucích, které zaručují ze zákona stejnou bezpečnost vašich vkladů jako banky. Družstevní záložny však nabízí i
více zde...

 
reklama

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    .....   27       (str. 1 / 27)

Granitový kuchyňský dřez

Na českém trhu najdeme široký sortiment kuchyňských dřezů. V nabídce najdeme pestrou škálu výrobků z nerezových materialů, keramiky i granitu. Právě granitový dřez patří k nejelegantnějším a vyznačují se především vysokou kvalitou a praktičností. Nejčastěji se setkáme s jednodřezy, které mohou být doplněny o odkapávač nebo vaničku. Sortiment granitových dvojdřezů se skládá z různých rozměrů a barevných provedení. K nejoblíbenějším patří bílé, černé a pískové odstíny. Granitové dřezy mohou mít čtvercový, obdélníkový nebo kulatý tvar.

Dvojdřezy

Kromě jednodřezů se setkáme také s dvojdřezy. I zde je možnost výběru výrobku doplněného vaničkou nebo odkapem. Tyto výrobky obsahují hlavní větší a postranní menší dřez, který může sloužit jako místo pro odložení již umytých potravin.

Jak si vybrat kuchyňský dřez?

Kuchyňský dřez je základním vybavením každé kuchyně. Tomu odpovídá také nabídka tohoto typu kuchyňského příslušenství. Dřez už dávno ztratil svou původní funkci, kterou bylo mytí nádobí. Tu nám ve většině domácností dnes plní myčka. Nad dřezem však stále čistíme a krájíme potraviny, sléváme do něj vodu a slouží nám také k odkládání použitého nádobí. Na trhu se setkáme jak s jednodřezy, tak dvojdřezy. Také jejich velikost se různí. Při výběru vhodného typu kuchyňského dřezu proto vycházejme hlavně z našich potřeb. Jednodřezy se dodávají v čtvercovém, kulatém nebo obdélníkovém tvaru. V některých případech je jejich součástí zadní plocha na instalaci vodovodní baterie, dávkovače saponátu či tlačítka pneuspínače drtiče odpadu. Pro své malé rozměry jsou jednodřezy ideálním řešením do menších kuchyní, které se dodávají rovněž v provedení s vaničkou. Ta nám slouží k oplachování a odkládání potravin. Součástí dřezů bývá také odkap. Tento prostor využijí hlavně ti z nás, kteří nemají myčku nádobí. Odkap snese mnohem více než kuchyňská deska. Některé typy dřezů jej také mají v kombinaci s vaničkou.

Při výběru vhodného kuchyňského dřezu je důležitá jeho hloubka. Ta by měla být v rozmezí od 18cm do 20 cm. Dřezy se vyrábějí s různých materiálů. K cenově nejdostupnějším patří výrobky z nerezu, které se vyznačují vysokou odolností proti korozi a saponátům.

Další skupinu tohoto kuchyňského vybavení tvoří smaltované dřezy. Pro ně je charakteristická vysoká mechanická a chemická odolnost.

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    .....   27       (str. 1 / 27)

zpět  |   nahoru  |   domů

 
 
O Unibonu   |   Povinně zveřejňované informace   |   Kontakty   |   Mapa stránek

Všechna práva vyhrazena / © 2010 UNIBON / realizace nextWEB / admin
telefon