top
  »
česká verze   slovenská verze

Aktuality

20.2.2013 - INFORMACE číslo 11 - Změna likvidátora
Dne 20.2.2013 byl rozhodnutím KS Ostrava odvolán dosavadní likvidátor ing. Petr Knap a jmenován likvidátor nový - JUDr. David Termer, Opatovická 24, Praha 1.

více zde...
8.11.2012 - INFORMACE likvidátora číslo 10 - Dražební vyhláška
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA
společné dražby dobrovolné č. 131212
vyhotovená dle § 20 zák.č. 26/2000 Sb.


více zde...

Finanční zprávy

21.11.2011 - Změny úrokových sazeb: pět nejvýhodnějších spořicích účtů se nemění
Měšec.cz. V uplynulých týdnech se sazby u spořicích účtů takřka neměnily. Naopak u termínovaných vkladů je změn více. Doposud nejvýhodnější vklad s roční úložkou už není v nabídce.
více zde...
12.10.2011 - Družstevní záložny, to nejsou jenom spořicí a termínované vklady, ale i běžné účty
Bankovnipoplatky.cz. Již několikrát jsme na našich stránkách upozorňovali na možnost výhodného úročení v družstevních záložnách, tedy institucích, které zaručují ze zákona stejnou bezpečnost vašich vkladů jako banky. Družstevní záložny však nabízí i
více zde...

 
reklama

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    .....   27       (str. 1 / 27)

Co je to exit game?

Exit game, escape game nebo také escape room – to je hrstka názvů nesoucí jeden jediný trend v oblasti zábavy. Jistě jste se s těmito pojmy už jednou setkali a kdo ne, určitě se s touto zábavou v nejbližší době setká. Jedná se o naprosto fantastické využití času, který byste chtěli strávit s bandou nejlepších přátel či rodinou. Pakliže vám například padl páteční plán a vy spekulujete nad tím, co podniknete za deštivého a relativně chladného počasí, vezměte své přátele a účastněte se této famózní hry! V čem ale spočívá, co je v ní potřeba a proč je v současné době tím nejoblíbenějším využitím volného času?

 

Unikněte z místnosti do jedné hodiny!

Exit game se stala v poslední době opravdu velmi oblíbenou. Jedná se o skvělé využití volného času, který byste chtěli strávit s vašimi nejbližšími. Zamknou vás totiž do místnosti, jež už na pohled často nahání strach. Dostanete časový limit, obvykle se jedná o jednu hodinu, během níž musíte uniknout z místnosti ven. Není to však tak jednoduché, rozbití oken či vykopnutí dveří není povoleno. V této hře hraje totiž svou roli logické myšlení, které bude potřeba využít na rozluštění hlavolamů, hádanek a šifer, které vám pomůžou se z dané místnosti dostat.

Do jedné místnosti vás zamknou jako skupinu zhruba ve dvou až v šesti lidech. Jedná se o skvělou možnost například pro teambuilding, protože právě při této hře se velmi dobře utužuje kolektiv. Spolupráce totiž přináší ovoce v rychlejším čase. Víc hlav přece víc ví a v tomto případě je rychlejší myšlení opravdu potřeba.

Hra však není jen plná logiky, ale také především i adrenalinu, který jistě ocení každý člověk s duší dobrodruha. Pakliže však milujete například detektivní příběhy či sledujete kriminálky v televizi, kde se také musí dopátrat k nějakému závěru, bude tato zábava pro vás přesně ta pravá!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    .....   27       (str. 1 / 27)

zpět  |   nahoru  |   domů

 
 
O Unibonu   |   Povinně zveřejňované informace   |   Kontakty   |   Mapa stránek

Všechna práva vyhrazena / © 2010 UNIBON / realizace nextWEB / admin
telefon